Bakugan-gra forumowa [najlepsza]

To najlepsze PBF na Świecie

Ogłoszenie

Uwaga od teraz bakugany ewoluują tylko jak się wygra 15 bitew tylko ja mam Delta Dragonoida to siemka miłej gry

#1 2010-03-15 20:26:05

Dan

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-23
Posty: 275
Punktów :   

Nowy Bakugan

Wiem że na serio nie ma takiego bakugana ale chcę go tutaj dodać
Bakugan:Rycerz sześciu domen
Wygląd:To bakugan jak zwykły rycerz z domeny ale ma lewą rękę Rycerza Haosu , prawa ręka Rycerza Subterry , Miecz Rycerza Pyrusa , Głowa Rycerza Darkusa , Nogi Rycerza Ventusa ,a tułów Rycerza Aqwosa
Moc: Rycerz ma niewyobrażalną moc 650g
Ewolucje:
Rycerz sześciu domen ewoluuje w Strażnika Domen o mocy 1000
Karty Super Mocy:
Karta Domeny Pyrusa-Niszczy bakugana Pyrusa nie ważne ile ma punktów nie da się tego ominąć
Karta Domeny Darkusa-Niszczy bakugana Darkusa nie ważne ile ma punktów nie da się tego ominąć
Karta Domeny Ventusa-Niszczy bakugana Ventusa nie ważne ile ma punktów nie da się tego ominąć
Karta Domeny Aqwosa-Niszczy bakugana Aqwosa nie ważne ile ma punktów nie da się tego ominąć
Karta Domeny Subterry-Niszczy bakugana Subterry nie ważne ile ma punktów nie da się tego ominąć
Karta Domeny Haosu-Niszczy bakugana Haosu nie ważne ile ma punktów nie da się tego ominąć
Połączenie Sześciu Domen-łączy wszystkie domeny i dodaje 600pkt Rycerzowi i dezaktywuje karte otwarcia i super mocy
Miejsca w których można go zobaczyć to wymiar zagłady , Świat Pyrusa-Darkusa , Aqwosa-Ventusa i Haosu-Subterry
Ilość:Jest ich tylko 7
1 w wymiarze zagłady 2 w Świecie Pyrusa-Darkusa , 2 w Aqwosa-Ventusa i 2 w Haosu-Subterry

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl